25.06.16

Звіт про роботу мовного загону

Ось і закінчились сповнені турбот і галасу дні відпочинку та розваг у пришкільних літніх таборах. Багато цікавого і корисного було протягом зміни.
Цьогоріч табір в нас був не зовсім звичайний - вперше в ньому діяв мовний загін. І як показав підсумок роботи, про який було оголошено на святковому заході закриття табору,  робота нашого загону була не просто цікава, а й результативна. Загін посів перше місце серед усіх загонів табору. Чим ми займались? Читайте у ЗВІТІ далі.


ЗВІТ
про роботу мовного загону у пришкільному таборі 

 З 30.05.  по  12.06.16 р.  на базі пришкільного табору відпочинку «Струмок» Олександрійської загальноосвітньої  школи-інтернату  І-ІІІ ступенів  Кіровоградської обласної ради функціонував  мовний загін “Fortune Hunters”, який  відвідувало 14  дітей, учнів 2-4 класів. Роботу з дітьми у мовному загоні здійснювала вчитель англійської мови Колосай А.В.
Мета даного загону – популяризація іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного школяра, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн і народів.
            Навчальний процес передбачав організацію комунікативно особистісних видів діяльності , зокрема: лексичні, граматичні, рольові ігри; драматизація, інсценізації; римівки, вірші, пісні; перегляд мультфільмів, фільмів та їх обговорення; читання і обговорення ; фізкультхвилинки, рухливі ігри; проектна робота. Дуже сподобалося вихованцям загону самостійно ставити та виконувати танці під час драматизації пісень англійською мовою, особливо сподобався енергійний та яскравий танець команди підтримки (cheer team) на пісню I like Sports( «Я люблю спорт») який дівчатка виконували на декількох заходах , в тому числі під час заходу закриття табору.
Заняття проводилися як у кабінеті англійської мови, так і  на свіжому повітрі, в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплювало тематику, що відповідає програмі , віковим особливостям та інтересам учнів: «Відпочинок і дозвілля», « Моя сім’я і друзі», «Англомовний світ», « Хобі», «Природа», «Тварини», «Спорт», «Подорож».
Кожен день мовного загону “ Fortune Hunters ” присвячувався відповідній темі. Активізація вивченого та подача нового лексичного матеріалу відбувалася в ігровій формі, а дружня атмосфера учасників гри сприяла комунікативній діяльності. З метою закріплення вивченого матеріалу та розвитку вмінь вести діалог у рамках стандартних життєвих ситуацій проводились  солодкий стіл, екскурсія, день народження тощо (відповідно до теми). Усі учасники мовного загону мали можливість продемонструвати свої знання іноземної мови з теми, а також брати активну участь в інтерактивних вправах, рухливих іграх та фізкультхвилинках на природі та в усіх загальнотабірних заходах. Протягом табірної зміни було виконано п’ять творчих проектів:
·        Презентація загону ( девіз, промовка) та постер FORTUNE HUNTERS;
·        Постер “ANIMAL PLANET” та драматизація пісні “ANIMAL SONG” в якості захисту проекту;
·        Проект до Міжнародного дня захисту дітей «HAPPY CHILDRENS DAY» з піснею-захистом “IF YOURE HAPPY”;
·        Екологічна реклама «SAVE OUR EARTH»;
·        Постер  до  Міжнародного Дня друзів «FOREVER  FRIENDS» , пісня з рухами ( танком) “THE MORE WE GET TOGETHER” була в якості презентації проекту.
Під час виконання проектів діти опанували додатковий  мовний матеріал  - лексику за темами, мовні кліше.
Діяльність мовного загону у таборі висвітлювалась на сторінці школи-інтенату у фейсбук та на шкільному сайті в розділах «Новини» та «Пришкільний табір-2016 – Мовний загін» (https://www.facebook.com/pantaevka.int/ ,
За результатами загального підрахунку балів за участь у змаганнях, конкурсах та інших заходах у таборі, загін посів перше місце серед усіх загонів, про що було оголошено на урочистій лінійці, присвяченій закінченню табірної зміни . Усі вихованці загону отримали дипломи за активну участь у роботі загону та усього табору.
За період  перебування в англомовному загоні діти:
·        підвищили рівень мовної та мовленнєвої компетенцій;
·        набули навичок усного мовлення, досвіду комунікативного спілкування;
·        непомітно подолали мовний бар'єр;
·        вдало поєднали навчання і відпочинок;

·        отримали мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови.


 

 

Немає коментарів :

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...