ЗНО/ДПА-2017

Зовнішне незалежне тестування одинадцятикласників розпочнеться у другий половині травня 2017 року. Це пов’язано з тим, що відтепер атестати випускникам будуть видавати вже після проходження зовнішнього оцінювання, а не до нього, як це було раніше. Таким чином, ЗНО вважається підсумкової державною атестацією випускників. 
Як підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з англійської мови?
Зовнішнє незалежне тестування з англійської мови - це досить складний іспит та порівняно новий вигляд перевірки знань для старшокласників. 
Переглядаючи тести, складається враження, що вони створювалися лише для тих, хто старанно вивчав англійську мову впродовж всього періоду навчання в школі і має достатні знання по предмету. Відповідно виникає питання: "Що ж робити? Хто зможе допомогти підготуватися до тестів?" Я думаю, що панікувати не варто, потрібно спочатку серйозно віднестися до цього питання і правильно вибрати спосіб підготовки. 
Хотілося б зупинитися на одному з основних варіантів підготовки до тестування - самостійній підготовці.Це найпростіший і найскладніший одночасно. 
Займаючись самостійно, ви звичайно ж економите гроші, що дуже важливо, також ви можете вибирати лише вам зручний графік занять, не під кого не підстроюючись - це плюс. 
В даному блозі ви можете скористатись матеріалами для самостійної підготовки. Ними також можуть користуватись і мої колеги вчителі.

Матеріали ЗНО  та ДПА-2016 року ( тести, ключі до тестів та багато матеріалів для підготовки) 

Немає коментарів :

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...