04.10.16

В УКРАЇНІ СТАРТУЄ ПРОЕКТ ІЗ РЕКОРДНИМ ЗАЛУЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ ВОЛОНТЕРІВ


Друзі, команда GO Global підготувала для тисяч школярів дещо грандіозне!
Вже зовсім скоро маленькі українці матимуть неймовірні можливості стати проривним поколінням майбутнього та відкрити для себе цілий світ!
7 жовтня о 12:00 у приміщенні Інституту Горшеніна, за адресою вул. Мала Житомирська, 18Б, відбудеться прес-брифінг “Рекордна кількість волонтерів приїде в Україну, аби навчити школярів англійської”. На заході буде проанонсовано початок конкурсного набору шкіл та іноземних волонтерів для участі у пришкільних мовних таборах GoCamp, які улітку 2017 пройдуть у населених пунктах по всій Україні.GoCamp - це новий, інноваційний формат табору з поглибленим вивченням англійської мови. Протягом трьох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації проектів та завдань в рамках чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво та математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт та здоров’я.

Спікери:

Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України;
Мустафа Найєм, засновник ГО Global Office, народний депутат України;
Оксана Нечипоренко, директор ГО Global Office.
Модератор: Соня Кошкіна.

У 2016 році участь у пілотному проекті GoCamp взяли 9000 дітей з 126 шкіл з усієї України. 80% таборів проходили у містечках та селах і лише 20% - в обласних центрах. Зі школярами працювали волонтери, які за власний рахунок прилетіли до України із 38 країн світу, серед яких США, Великобританія, Канада, Німеччина, Швейцарія, Мексика, Іспанія, Бразилія, Австралія, Китай, Індія, Сінгапур та інші.

У 2017 році організатори очікують приїзду 1000 волонтерів та участі у таборах 100 000 українських школярів. Волонтери, залучені до проектів, представлятимуть різні країни та національності і стануть культурними послами в Україні. В свою чергу українці отримають унікальну можливість відкрити Україну світові. Саме тому обов’язковою умовою участі шкіл в проекті є забезпечення волонтерів проживанням в сім’ях (host families).

Загалом організатори планують реалізувати три проекти: GoCamp - пришкільні мовні табори по всій країні; AfterSchool GoCamp - позакласні мовні програми в Києві та Київській області; GoCamp East - виїзні мовні програми для дітей з Донецької та Луганської областей.

В таборах GoCamp вивчення мови – це не мета, а засіб, за допомогою якого діти перебувають в багатокультурному середовищі, навчатимуться працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. В той же час вчителів залучатимуть до розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя. Мета GoCamp - виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в 21-му столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до інших культур та досвідів.

Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти та науки в Україні у рамках Року англійської мови в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та ряд інших партнерів.

Джерело:http://goglobal.com.ua/novini/v-ukrajini-startuje-proekt-iz-rekordnim-zaluchennjam-inozemnih-volonteriv

Немає коментарів :

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...